Wyświetl pojedynczy post
White91
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6466
Stary 18.07.2014, 12:47
fugiel napisał(a):Wyświetl post
ja mam staz nie 40 ale z 25 i jestem piknikiem. Nie wpierd.. kielbaski nie popieram bednarza ale nie popieram bojkotu bo to uderza nie w bednarza tylko Wisle.
Mam trochę mniejszy przebieg ale podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami
Odpowiedz cytując