fugiel napisał(a):

|
ja mam staz nie 40 ale z 25 i jestem piknikiem. Nie wpierd.. kielbaski nie popieram bednarza ale nie popieram bojkotu bo to uderza nie w bednarza tylko Wisle.
|
Mam trochę mniejszy przebieg ale podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami