Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7798
Stary 18.07.2014, 12:46
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Śmieszą mnie te wjazdy na zarobki piłkarzy. Zarabiają tyle ile dyktuje rynek.
Dodac nalezy, ze polski rynek.
Dodac nalezy, ze dzieki temu poslki klub nie gral w LM od 18 lat.
Odpowiedz cytując