Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
#
7798
18.07.2014, 12:46
mr_kwolf
napisał(a):
Śmieszą mnie te wjazdy na zarobki piłkarzy. Zarabiają tyle ile dyktuje rynek.
Dodac nalezy, ze polski rynek.
Dodac nalezy, ze dzieki temu poslki klub nie gral w LM od 18 lat.
wiesniak84