Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6465
Stary 18.07.2014, 12:44
PabloTS napisał(a):Wyświetl post

odbieram to jako kiepski żart
Niestety, to nie żart. Nawet jeden z kumatych pisał tu jak to fajnie było kiedyś, bo kotom można było zaj***ć kaskę na piwko. To było takie honorowe i cudowne.
Odpowiedz cytując