Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6461
Stary 18.07.2014, 12:39
PabloTS napisał(a):Wyświetl post
masz racje nie zrozumiem...moze to juz nie ten pesel......kiedys na starej X nie było takich problemów,brat stał koło brata,tworzylismy jedna zgodną w swoich przekonaniach rodzinę....niewiem czy zrozumiesz bo teraz stoisz...przepraszam siedzisz koło policjantów,tajniaków i innych ......tylko ze nikt nikogo za picie piwa nie karał zakazem,nie nazywał go bandytą itd,traktując go jak smiecia......zreszta wszystko juz tu było napisane...ty sie na to zgadzasz .....ja nie...
i równiez nie popieram dewastacji bazy treningowej,
nie ma dalej co drążyć
Tak, taka to była rodzina, że jak ktoś pojawiał się pierwszy raz, to musiał wyskakiwać z kasy albo w....... chyba że był znajomym kibica "ze stażem".
Odpowiedz cytując