Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6460
Stary 18.07.2014, 12:37
ja mam staz nie 40 ale z 25 i jestem piknikiem. Nie wpierd.. kielbaski nie popieram bednarza ale nie popieram bojkotu bo to uderza nie w bednarza tylko Wisle.
Odpowiedz cytując