Wyświetl pojedynczy post
PabloTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6459
Stary 18.07.2014, 12:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
podsumuję to zdanie:

"jestem lepszym kibicem bo chodzę na każdy mecz u siebie i dlatego nie chodzę już na każdy mecze u siebie bo mam konflikt z bednarzem "



kibicuję Wiśle od 18 lat i też jestem piknikiem, ale nie popieram bojkotu, jak i nie solidaryzuję się z kibicami rzucającymi race zza stadionu, dewastującymi bazę treningową itp, z wielu przyczyn.. nie będę tłumaczył bo ich nie zrozumiesz
masz racje nie zrozumiem...moze to juz nie ten pesel......kiedys na starej X nie było takich problemów,brat stał koło brata,tworzylismy jedna zgodną w swoich przekonaniach rodzinę....niewiem czy zrozumiesz bo teraz stoisz...przepraszam siedzisz koło policjantów,tajniaków i innych ......tylko ze nikt nikogo za picie piwa nie karał zakazem,nie nazywał go bandytą itd,traktując go jak smiecia......zreszta wszystko juz tu było napisane...ty sie na to zgadzasz .....ja nie...
i równiez nie popieram dewastacji bazy treningowej,
nie ma dalej co drążyć
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując