|
^^ Może po prostu się nie przyznaje, bo nie chce ryzykować strzału w mordę, czy bełkotliwego "eeeee bydlarz, k***a c***j cwe". Bo nie wiem czy wiesz dorośli ludzie mają pracę, żonę, dzieci i auto i mają coś do stracenia. Spotykając kumpli z osiedla, którzy generalnie niewiele w życiu robią i cały ich świat to Wisła, mówię że ich popieram bo nie chce mi się na żywo toczyć debilnych dyskusji z ludźmi, którzy nie mają żadnych argumentów po za:
"łysa gnida nie wie, że każdy prezes klubu w Polsce ma maszynkę do drukowania pieniędzy"
BTW, sam za Bednarzem nie przepadam i uważam go za kiepskiego prezesa, ale krytyka powinna trzymać pewien poziom.
|