Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6455
Stary 18.07.2014, 12:18
Karherop napisał(a):Wyświetl post
"jestem lepszym kibicem bo chodzę na każdy mecz u siebie i dlatego nie chodzę już na każdy mecze u siebie bo mam konflikt z bednarzem "
mówię o normalnej sytuacji, a nie w sytuacji komnfliktu. Gdzie wielu innych kibiców nie mogło przyjść na mecz, kibiców których jedynym przewinieniem było to, że pili piwo w knajpie na którą wjazd zrobiła POlicja.

O reszcie nie będę pisał, bo i tak nei zrozumiesz...

Kamson napisał(a):Wyświetl post
I nie znam żadnego piknika (czyt. osoby która chodzi na mecze, je kiełbaske i rzadko włącza się do dopingu, a nie tylko napie*dala w klawiature) który stałby po stronie bednarza.
też nie znam.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 18.07.2014 o godz. 12:36.
Odpowiedz cytując