|
Ale Domin po co to wartościowanie? Czujesz się lepszy i ważniejszy niż ten który chodzi tylko na mecze u siebie? Proponuje zrobienie forum dla tych lepszych Wiślaków i Wiślaków tylko w połowie.
Od derbów jest jałowa dyskusja która niczego nie wnosi. Jedni drugich przekonują czyje argumenty są prawdziwsze. Niech każdy SAM zdecyduję czy chce dalej wspierać bojkot czy też będzie wspierał drużynę.
|