Wyświetl pojedynczy post
White91
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6452
Stary 18.07.2014, 12:08
Ale Domin po co to wartościowanie? Czujesz się lepszy i ważniejszy niż ten który chodzi tylko na mecze u siebie? Proponuje zrobienie forum dla tych lepszych Wiślaków i Wiślaków tylko w połowie.

Od derbów jest jałowa dyskusja która niczego nie wnosi. Jedni drugich przekonują czyje argumenty są prawdziwsze. Niech każdy SAM zdecyduję czy chce dalej wspierać bojkot czy też będzie wspierał drużynę.
Odpowiedz cytując