I tak oto dochodzimy do podsumowania tej dyskusji.
Konflikt wygląda następująco: Bednarz + internetowi "kibice" vs. realni kibice.
Nie ma co tracić nerwów ani klawiatury na tych onetowców.
ps. nawet na typowo piłkarsko-piknikowym Forum Wisla w końcu widzą z kim mają do czynienia
http://www. forumwisla .pl/news/o-co-chodzi-w-tej-gierce/msg73154/#msg73154 - bez spacji w adresie. co to za chora cenzura?