Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6446
Stary 18.07.2014, 11:29
I tak oto dochodzimy do podsumowania tej dyskusji.

Konflikt wygląda następująco: Bednarz + internetowi "kibice" vs. realni kibice.

Nie ma co tracić nerwów ani klawiatury na tych onetowców.



ps. nawet na typowo piłkarsko-piknikowym Forum Wisla w końcu widzą z kim mają do czynienia
http://www. forumwisla .pl/news/o-co-chodzi-w-tej-gierce/msg73154/#msg73154 - bez spacji w adresie. co to za chora cenzura?
Ostatnio edytowane przez Kamson : 18.07.2014 o godz. 11:34.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując