Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6444
Stary 18.07.2014, 11:21
jeśli obok mnie na trybynie ma stać w barwach Wisły taka gnidy jak co poniektórzy tutaj,to wolę być na IV lub VII lidze z 500 lub 1000cem prawdziwych kibiców Wisły Kraków...

przykre, bolesne, ale niestety prawdziwe :(
Odpowiedz cytując