|
Poziom pensji ekstraklasowych kopczy w stosunku do ich umiejętności to istna patologia. Jak widać w całej tej zgraji najbardziej rozsądny jest Osuch, który wydał najmniej za 1 pkt. w ekstraklasie, a Zawisza mimo to odnisół sukcesy (Super Puchar, PP) no i wciąż jest w grze w el.LE (porażka 2:1 na wyjeździe). Pan Leśniodorski i cała reszta z LechoAmicki itd. to po prostu frajerzy, inaczej tego nazwać nie można.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 18.07.2014 o godz. 10:52.
"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
|