Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7793
Stary 18.07.2014, 10:49
Poziom pensji ekstraklasowych kopczy w stosunku do ich umiejętności to istna patologia. Jak widać w całej tej zgraji najbardziej rozsądny jest Osuch, który wydał najmniej za 1 pkt. w ekstraklasie, a Zawisza mimo to odnisół sukcesy (Super Puchar, PP) no i wciąż jest w grze w el.LE (porażka 2:1 na wyjeździe). Pan Leśniodorski i cała reszta z LechoAmicki itd. to po prostu frajerzy, inaczej tego nazwać nie można.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 18.07.2014 o godz. 10:52.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując