Wyświetl pojedynczy post
MWK
Member
 
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6433
Stary 18.07.2014, 10:35
Kretyn to ty jesteś. Oczywście to wina SKWK, że prezes nieudolnie zarządza spółką i mydli oczy idiotom, że za rok będzie kłopot bogactwa i tak z sezonu na sezon. Bo on widzi światełko w tunelu, tylko szkoda, że raczej nie w tym co trzeba..
Odpowiedz cytując