Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
MWK
Member
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?
Offline
#
6433
18.07.2014, 10:35
Kretyn to ty jesteś. Oczywście to wina SKWK, że prezes nieudolnie zarządza spółką i mydli oczy idiotom, że za rok będzie kłopot bogactwa i tak z sezonu na sezon. Bo on widzi światełko w tunelu, tylko szkoda, że raczej nie w tym co trzeba..
MWK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MWK
Znajdź inne posty napisane przez MWK