|
Niech sie nie godzą i ida do tej III ligi angielskiej-jak ich zechcą.
To bedą grać juniorzy lub Ci dla ktorych braknie miejsca w tej przysłowiowej III lidze angielskiej lub tez II bundeslidze.
Zmiejszenia poziomu gry my kibice nie odczujemy, a za to bedziemy oglądać kopaczy ktorym może sie będzie chciało.
|