Wyświetl pojedynczy post
Leh71
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7792
Stary 18.07.2014, 10:30
Niech sie nie godzą i ida do tej III ligi angielskiej-jak ich zechcą.
To bedą grać juniorzy lub Ci dla ktorych braknie miejsca w tej przysłowiowej III lidze angielskiej lub tez II bundeslidze.
Zmiejszenia poziomu gry my kibice nie odczujemy, a za to bedziemy oglądać kopaczy ktorym może sie będzie chciało.
Odpowiedz cytując