|
zanim puchary na dobre sie zaczną to nas już w nich nie będzie....nieźle.
Wprowadzić stawki dla naszych zawodników jak na Litwie,Estonii czy Łotwie czyli między 1000-2000 € miesiecznie.Poziom ten sam.No ale oczywiście milionerzy z Warszawy sie na to nie zgodzą bo im sie marzy LM.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 18.07.2014 o godz. 10:01.
|