Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7790
Stary 18.07.2014, 09:52
zanim puchary na dobre sie zaczną to nas już w nich nie będzie....nieźle.

Wprowadzić stawki dla naszych zawodników jak na Litwie,Estonii czy Łotwie czyli między 1000-2000 € miesiecznie.Poziom ten sam.No ale oczywiście milionerzy z Warszawy sie na to nie zgodzą bo im sie marzy LM.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 18.07.2014 o godz. 10:01.
Odpowiedz cytując