http://www.sport.pl/pilka/1,65039,16...ml#BoxSportTxt - i co kretyni? Dalej będziecie bojkotować Wisłę? Nie zależy Wam na tradycji, by grała przy R22? Nie zależy Wam na tym, żeby grała w ekstraklasie? Naprawdę macie w dupie to, w której lidze gra? Bardzo mi śmierdzi ten bojkot i Ci, którzy za nim stoją podpisują się obiema rękami i nogami pod racami na dachu stadionu. Ja wybieram się po zakup karnetu i innym też to zalecam, jeśli mają chociaż krztę rozumu... A jak nie to dalej dyskutujcie tutaj sobie przedszkolaki o dupie marynie i wierzcie tym swoim bogom, którzy rzucają w piłkarzy nożami w trakcie meczu (jest to konkretne odniesienie do konkretnego przypadku - wszyscy wiedzą jakiego).