|
Nie wiem o co niektorym chodzi z tym SKWK, ale na wszelki wypadek stwierdzam, ze:
- odcinam sie od ludzi, ktorzy zestrzelili wczoraj samolot
- odcinam sie od ludzi, ktorzy bombarduja Strefe Gazy
- odcinam sie od ludzi, ktorzy kradna telefony w tramwajach
- odcinam sie od...
Od czego jeszcze powinienem sie odciac, zeby nie dac komus argumentow ze jestem zlym czlowiekiem?
|