Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6427
Stary 18.07.2014, 09:22
Nie wiem o co niektorym chodzi z tym SKWK, ale na wszelki wypadek stwierdzam, ze:

- odcinam sie od ludzi, ktorzy zestrzelili wczoraj samolot
- odcinam sie od ludzi, ktorzy bombarduja Strefe Gazy
- odcinam sie od ludzi, ktorzy kradna telefony w tramwajach
- odcinam sie od...

Od czego jeszcze powinienem sie odciac, zeby nie dac komus argumentow ze jestem zlym czlowiekiem?
Odpowiedz cytując