Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7786
Stary 18.07.2014, 00:55
Spec od rankingów kiedyś brylował w tym temacie, ale już nie pisze od jakiegoś czasu

Bardziej od samego eurowpierniczu śmieszy mnie, że co roku ci samie dziennikarze, serwisy i kibice wieszczą przed letnią przygodą z europejskimi pucharami, że w tym roku "jeszcze będzie przepięknie", a później wylewają tony pomyj na głowy niczemu niewinnych trenerów i piłkarzy.

Jeśli za tydzień w grze pozostanie jedna ekipa to będzie bardzo dobrze.
Odpowiedz cytując