Spec od rankingów kiedyś brylował w tym temacie, ale już nie pisze od jakiegoś czasu
Bardziej od samego eurowpierniczu śmieszy mnie, że co roku ci samie dziennikarze, serwisy i kibice wieszczą przed letnią przygodą z europejskimi pucharami, że w tym roku "jeszcze będzie przepięknie", a później wylewają tony pomyj na głowy niczemu niewinnych trenerów i piłkarzy.
Jeśli za tydzień w grze pozostanie jedna ekipa to będzie bardzo dobrze.