Wyświetl pojedynczy post
Ajronek
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6421
Stary 17.07.2014, 22:07
Dziwne - z jednej strony SKWK uzurpuje sobie prawo do reprezentowania wszystkich kibiców Wisły wobec klubu i na zewnątrz, chce złotówki od każdego biletu, organizuje wyjazdy, ale jak jakiś kibic Wisły (niezależnie czy z SKWK, czy z jakiejś innej grupki niszczy stadion (race, malowidła) czy centrum treningowe, bije brata, lży innych ludzi to siedzi cicho jak mysz kościelna.

Jeśli ktoś nie widzi różnicy między przeprosinami a potępieniem to chyba nie uważał na lekcjach i nie zna znaczenia wyrazów. Albo jeszcze tego nie przerabiał z panią od polskiego...

Potępienie i odcięcie się od czegoś to po prostu wyrażenie zdania, że samemu by się tego czegoś nie zrobiło. Nikt nie wymaga od SKWK niczego więcej (tym bardziej przeprosin). Nie wyrażenie takiego zdania nie oznacza oczywiście ani przyznania się do winy ani poparcia dla takich działań, ale...


W społeczeństwie owiec wolę być... barankiem :sex:
Odpowiedz cytując