serek.c2 napisał(a):

|
Bredzisz chłopie ubierając swoje wypowiedzi w piękne słówka. Dyskutować na poziomie można, jeśli adwersarz ma jakieś argumenty. A u Was tylko ploty, półprawdy, kłamstwa i farmazony.
|
A u Was to zapewne sama prawda i tylko prawda bo tylko na faktach sie opieracie, ale zazwyczaj tych wygodnych dla Was.
Przejrzyj swoje ostatnie 5 postów i w każdym albo kogoś obrażasz albo wyśmiewasz. I tak w tym wątku dzialają wszyscy zwolennicy SKWK.