Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6419
Stary 17.07.2014, 21:53
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Bredzisz chłopie ubierając swoje wypowiedzi w piękne słówka. Dyskutować na poziomie można, jeśli adwersarz ma jakieś argumenty. A u Was tylko ploty, półprawdy, kłamstwa i farmazony.
A u Was to zapewne sama prawda i tylko prawda bo tylko na faktach sie opieracie, ale zazwyczaj tych wygodnych dla Was.
Przejrzyj swoje ostatnie 5 postów i w każdym albo kogoś obrażasz albo wyśmiewasz. I tak w tym wątku dzialają wszyscy zwolennicy SKWK.
Odpowiedz cytując