Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6416
Stary 17.07.2014, 21:44
Coraz bardziej nabieram przekonania, że SKWK działa na zasadzie sekty, bo poziom wypowiedzi zwolenników tego stowarzyszenia sięga dna i atakują wszystkich, którzy choćby pośrednio odnieśli się niechlubnie nt. stowarzyszenia, które oczywiście zawsze ma rację i zna się najlepiej na tym czego potrzebuje Wisła. Dla was Wisła to SKWK i każdy kto w to nie wierzy jest innowiercą i najlepiej jakby się na stadionie nie pokazywał.
Odpowiedz cytując