Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6415
Stary 17.07.2014, 21:44
mazo napisał(a):Wyświetl post
SKWK jako stowarzyszenie kibiców Wisły Kraków, jako organizacja, której działanie jest wymierzone wyłącznie w budowaniu potęgi klubu potępia wszelkie przypadki dewastowania mienia publicznego i klubowego. Jednocześnie jest przeciwne bezsensownemu użyciu rac na meczu z Ruchem Chorzów i wyraża chęć współpracy z klubem, aby jak najszybciej wykryć i ukarać sprawców.

Tylko tyle i aż tyle i po konflikcie. Wtedy można kulturalnie zasiąść do dyskusji z RN
Dobrze, że nie karzesz im potępiać( i odcinać się od ) :
napisy na murach w Krakowie,
napisy do morskiego Oka,
urwane ręce po racach i petardach na sylwestrach na rynku,
vlepek na ławkach słupach etc,
wyrzuconych pieniędzy na chujowych piłkarzyków,
etc. (wszystko co można powiązać w jakikolwiek sposób z skwk)

Kiedy jacek się od czegoś odetnie ? proponuje najlepiej od naszego klubu
Odpowiedz cytując