Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6412
Stary 17.07.2014, 21:34
mazo napisał(a):Wyświetl post
SKWK jako stowarzyszenie kibiców Wisły Kraków, jako organizacja, której działanie jest wymierzone wyłącznie w budowaniu potęgi klubu potępia wszelkie przypadki dewastowania mienia publicznego i klubowego. Jednocześnie jest przeciwne bezsensownemu użyciu rac na meczu z Ruchem Chorzów i wyraża chęć współpracy z klubem, aby jak najszybciej wykryć i ukarać sprawców.
Dobre.
Wyłapią co drugiego spośród siebie i przykładnie ukarzą ....
Ostatnio edytowane przez Grantar : 17.07.2014 o godz. 21:36.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując