mazo napisał(a):

|
SKWK jako stowarzyszenie kibiców Wisły Kraków, jako organizacja, której działanie jest wymierzone wyłącznie w budowaniu potęgi klubu potępia wszelkie przypadki dewastowania mienia publicznego i klubowego. Jednocześnie jest przeciwne bezsensownemu użyciu rac na meczu z Ruchem Chorzów i wyraża chęć współpracy z klubem, aby jak najszybciej wykryć i ukarać sprawców.
|
Dobre.
Wyłapią co drugiego spośród siebie i przykładnie ukarzą ....