Wyświetl pojedynczy post
głos z trybun
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7784
Stary 17.07.2014, 21:18
W Lechu czy Legii jeden kopacz miesięcznie zarabia tyle ile cała drużyna z którą grali ...
Nawet Wschód nam odskakuje a my tkwimy w tym marazmie ... To już nie jest śmieszne co się dzieje z ta polską piłką ...
Odpowiedz cytując