Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
głos z trybun
Member
Od: 04.2013
Offline
#
7784
17.07.2014, 21:18
W Lechu czy Legii jeden kopacz miesięcznie zarabia tyle ile cała drużyna z którą grali ...
Nawet Wschód nam odskakuje a my tkwimy w tym marazmie ... To już nie jest śmieszne co się dzieje z ta polską piłką ...
głos z trybun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do głos z trybun
Znajdź inne posty napisane przez głos z trybun