Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68405
Stary 17.07.2014, 21:13
Wisła Kraków zgłosiła 26 zawodników do rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. W tym gronie znaleźli się m.in. dwaj nowi zawodnicy. Są to: obrońca Michał Bierzało z naszych rezerw, który w czerwcu br. wywalczył mistrzostwo Polski juniorów oraz wracający po wypożyczeniu do tarnobrzeskiej Siarki pomocnik - Damian Buras.
Na liście zgłoszonych zabrakło Jana Koconia (wygasł kontrakt), Jakuba Bartosza oraz Lucasa Guedesa.

Źródło: http://www.90minut.pl/news/235/news2...rze-Wisly.html

EDIT
PS.Mnie zastanawia kwestia Lucasa, cóż widać chłopak jeszcze musi na swoją szansę poczekać.
Ostatnio edytowane przez milosz : 17.07.2014 o godz. 21:20.
Odpowiedz cytując