Na poczatku myslalem ze to troche tak na jaja ...ale z kazda strona dociera do mnie ze WY CHYBA NAPRAWDE MYSLICIE ZE ZA WYBRYK CHULIGANSKI NIEWIADOMO KOGO - ODPOWIADA SKWK I SKWK MA TERAZ PRZEPRASZAC


? a jak np. jutro ktos z Biala Gwiazda na szalu ubije jakiego parchatego to tez wina pana Wawro

? jak ktos zrobi wypadek i bedzie mial szal Wisly w bagazniku

? rany boskie ludzie- odpocznijcie od internetu ,to Wam juz szkodzi , szczegolnie Wam czyli zwolennikow Lysej Paly , bo siedzicie tylko przed kompem i szczekacie, na stadion nie idziecie, nikomu na zywo nie poweidzeilibyscie w twarz swoich postulatow ...jedynie internet sprawia ze wasze szczekanie slychac ...bo na zewnatrz juz duzo nie znaczycie ...oceniam to po frekwencji, atmosferze, oprawach, dopingu, wyjazdach , akcjach charytatywnych na R22