Wyświetl pojedynczy post
mazo
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6405
Stary 17.07.2014, 20:44
Jak tak was czytam to mi się płakać chce...Bednarz jest kiepskim prezesem, strasznie, a SKWK to wrzód na naszym klubie. I w dupie mam i łysego i was super kibiców którzy niszczą klubowe mienie i głupim bojkotem nie pozwalaja klubowi wyjsc na prosta.Rzucanie rac jest głupie i tacy ludzie nie powinni miec wstepu na Wisłę, co nie usprawiedliwia oczywiście kar zbioeowych zainstalowanych przez kochanego prezesa. Zwolnić Bednarza, zdelegalizować SKWK i moze uda nam sie wyjsc na prosta
Odpowiedz cytując