crazykaro napisał(a):

|
Tak sobie prezglądam stronę SKWK i jakoś nie widzę, żeby potępili w jakikolwiek sposób działania w Myśleniacach albo się od nich jednoznacznie odcieli
|
No popatrz, ja z kolei nie widzę, byś Ty się od tego jednoznacznie odciął... Wydałeś już jakieś oświadczenie w tej sprawie?