Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7778
Stary 17.07.2014, 19:16
Polska kopana jest juz na takim poziomie ze amatorka nasze ekipy kompromituje... teoretycznie nie moze byc gorzej... ehh w sumie trzeba cierpliwie czekac na mecz repry z Gibraltarem.
Odpowiedz cytując