|
Tak, odpowiadasz jak najbardziej za nieudzielenie pomocy. Jeśli widzisz przestępstwo to powinieneś mu przeciwdziałać (w tym wypadku pomóc staruszce), lub przynajmniej zawiadomić odpowiednie służby. Nie robienie nic jest w prawie niemalże traktowane jak współudział.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|