Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7775
Stary 17.07.2014, 18:57
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, ktoś tu ze mną próbował polemizować i twierdził, że Rumak to dobry trener? Licze na przeprosiny .

Amika - wielkie brawa! 50 mln zł budżetu, v-ce Mistrz Polski i kompromitacja z amatorami . Tylko pogratulować.
W zasadzie to przeprosiłem postem napisanym po meczu Legii.

Choć jeszcze nie odpadli.
A tak całkiem poważnie to niezłe jaja.
Odpowiedz cytując