Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7774
Stary 17.07.2014, 18:53
Przepraszam, ktoś tu ze mną próbował polemizować i twierdził, że Rumak to dobry trener? Licze na przeprosiny .

Amika - wielkie brawa! 50 mln zł budżetu, v-ce Mistrz Polski i kompromitacja z amatorami . Tylko pogratulować.
Odpowiedz cytując