Karherop napisał(a):

|
Nie martwi mnie to że Wisła może stracić na tym 1000 zł, ale to jak ucierpi jej marka, opinia o kibicach, stosunki ze sponsorami i wiele innych rzeczy o których jeszcze nie wiemy.
|
I o to właśnie chodzi. Pewne osoby w klubie najchętniej zamknęłyby ten stadion dla wszystkich, gdyby tylko zgadzał się końcowy rachunek zysków.
Zawsze przecież ktoś może coś rzucić na murawę, zawsze jakieś grono podpitych kibiców, kiboli może zacząć się zachowywać nie tak jakby chcieli.
Więc, lepiej grać przy pustych trybunach, "poradzimy sobie bez was".
A dzisiejsze publikacje i profilowe zdjęcia Bednarza są niczym innym jak odwracaniem uwagi od aktualnych problemów Wisły.
Bo przecież baner ważniejszy.
To tak jak dla Tuska przed Euro ważniejszy był jeden transparent od kilometrów autostrad bo... uderzał w jego osobę.
To takie proste....