|
Z tej konferencji uważny obserwator może się dowiedzieć, że łysemu wujowi puszczają coraz bardziej nerwy (wbrew pewnym siebie wypowiedziom). Nie mając żadnych dowodów wali bezczelnie w stronę SKWK. Pewnie dostaje sraczki na myśl, że niebawem gdy rozpocznie się sprzedaż karnetów wszyscy będa mogli zobaczyć do czego doprowadził ten łysy legionista. Puste trybuny z garstką swoich przydupasów. Ten bydlak grozi kibicom 108 letniego klubu w sposób zwykłego łachmyty spod budki z piwem.Straszy, ze nigdzie się nie wybiera. Narazie moze nie, ale który właściciel wytrzyma długo kolejne sezony grania bez kibiców ?
|