Panowie....
Powiedzmy sobie szczerze...
Co bednarz zrobil dla Wisły
Ja Wam powiem co....doprowadzil do tak ogromnego podzialu miedzy kibicami jakiego ten klub nie pamięta,pamietac nie może ponieważ nigdy go na taka skale nie było...
Dlaczego przy każdym innym prezesie który był powiedzmy w przeciągu ostatnich 10 lat nie doszło do takich sytuacji...cos naprawdę jest nie tak...