63.5 Kg napisał(a):

Naprawde tak bardzo martwi Ci ten baner
Naprawde jest wiele ważniejszych rzeczy niż on...
|
Nie martwi mnie to że Wisła może stracić na tym 1000 zł, ale to jak ucierpi jej marka, opinia o kibicach, stosunki ze sponsorami i wiele innych rzeczy o których jeszcze nie wiemy.