63.5 Kg napisał(a):

PS. Biedronka odpada...a i wcale się nie zdziwie jak nie ma zadnego Ferrari czy tam banku...
|
No ja nie wiem czy nie ma. Jeronimo Martins" informujemy, że nie potwierdzamy informacji o sponsorowaniu klubu Wisła Kraków przez markę Biedronka.". Informacja, ze sie czegos nie potwierdza jest dosc dziwna. Jakby bylo napisane "zaprzeczamy" ze prwadzimy negocjacje to bym zrozumial..
Rowniez informacja Wisly, ze nie prowadzi negocjacji jest oczywista. Negocjacje jak coś prowadzi UFA Sports. Generalnie pozyjemy zobaczymy