dynek.pl napisał(a):

SKWK wywolalo ten konflikt wiec sila rzeczy jest utozsamiane, ze wszystkimi akcjami przeciwko Bednarzowi.
Zachowujecie się jak Ruscy w sprawie Ukrainie czyli niby jestesmy z boku co zlego to nie my ale w sumie to dzialania separatystow sa im na reke.
Brakiem potępienia i odcięcia od takich akcji dajecie na nie ciche przyzwolenie. To nie jest zwykle nabazgranie napisu
na murze/bloku i każdy kto twierdzi inaczej udaje idiotę.
|
Jade sobie ulica widze napis bednarz ....-pewnie SKWK
Ide nastepna ulica bednarz cwel-mysle pewnie SKWK
Ludzie ogarnijcie się...zakazdy taki wrzut SKWK maprzepraszac i pisać dementi ze to nie oni,kazdy może sobie kupic puszke spreyu i pisać co wymyśli...
Już był jeden gość w Wisle co dementowal nawet swoje dementi...
Teraz bednarz obiera taktykę "na pokrzywdzonego" i "walczącego z ustrojem"