domin_czyzyny napisał(a):

nie przeprosić, ale potępić. Dokładnie taki sams nonsens...
to samo tyczy się potępienia, jak i przeprosiń. Gdyby SKWK to zrobiła, to by musiała przy byle gównie potępiac i przepraszać w przyszłości.
Naprawdę żal mi was.
|
A czemu Tobie jest mnie żal? Bo patrze na sprawę trochę szczerzej niż ty? Dziwne.
SKWK rozpoczęło akcje "Cala Wisła...", tak? No to nic dziwnego, że są im przypisywane takie akcje.
Ja wiem, tak jak i 99% osób wie, że nawet jak to zrobili członkowie SKWK to zapewne tacy "niskiego szczebla" i bez przyzwolenia/zlecenia góry. Ot taka samowolna akcja małolatów żeby było czym się później chwalić przed kolegami.
Problem w tym, ze SKWK powinno wydać oświadczenie (może jeszcze to zrobią, kto wie), że potępiają takie zachowania, że owszem może i mają cel usunięcia Bednarza tak niszczenie bazy treningowej ich ukochanego klubu jest niedopuszczalne blablabla.
Jestem pewien, ze jak Bednarz w końcu odejdzie (a w końcu na szczęście to się stanie) to SKWK będzie pierwsze do wydawania oświadczeń jak to nie rozprawili się z największym szkodnikiem w historii klubu.