Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
6361
17.07.2014, 15:31
dynek.pl
napisał(a):
SKWK wywolalo ten konflikt wiec sila rzeczy jest utozsamiane, ze wszystkimi akcjami przeciwko Bednarzowi.
Zachowujecie się jak Ruscy w sprawie Ukrainie czyli niby jestesmy z boku co zlego to nie my ale w sumie to dzialania separatystow sa im na reke.
Brakiem potępienia i odcięcia od takich akcji dajecie na nie ciche przyzwolenie. To nie jest zwykle nabazgranie napisu
na murze/bloku i każdy kto twierdzi inaczej udaje idiotę.
A wy się zachowujecie jak USA które prowokując dąży do konfrontacji, bo żeby ukryć wysokie zadłużenie
Ide po popcorn, bo debata świetna!
Ostatnio edytowane przez palikot : 17.07.2014 o godz. 15:39.
★ ★ ★
WIS
ŁA KRA
KÓW
★ ★ ★ ★
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
★ ★ ★
✪✪✪✪
✰✰✰✰
palikot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palikot
Znajdź inne posty napisane przez palikot