Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6357
Stary 17.07.2014, 14:55
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie wymaga przeprosin tylko stanowczego odcięcia się od sprawy.
Karherop napisał(a):Wyświetl post
gdzie ja napisałem że SKWK ma przepraszać?!

wyłącznie chodzi mi o potępienie zjawisk - inaczej jako organizacja zrzeszająca kibiców Wisły sama kręci na siebie bat, nie będę się zresztą już powtarzał w tym temacie.

równie dobrze możemy napisać, czemu wislaportal potępia te zjawiska? czyżby czują się winni ?

Pozdro dla normalnych.
nie przeprosić, ale potępić. Dokładnie taki sams nonsens...

to samo tyczy się potępienia, jak i przeprosiń. Gdyby SKWK to zrobiła, to by musiała przy byle gównie potępiac i przepraszać w przyszłości.

Naprawdę żal mi was.
Odpowiedz cytując