mr_kwolf napisał(a):

|
Nikt nie wymaga przeprosin tylko stanowczego odcięcia się od sprawy.
|
Karherop napisał(a):

gdzie ja napisałem że SKWK ma przepraszać?!
wyłącznie chodzi mi o potępienie zjawisk - inaczej jako organizacja zrzeszająca kibiców Wisły sama kręci na siebie bat, nie będę się zresztą już powtarzał w tym temacie.
równie dobrze możemy napisać, czemu wislaportal potępia te zjawiska? czyżby czują się winni ?
Pozdro dla normalnych.
|
nie przeprosić, ale potępić. Dokładnie taki sams nonsens...
to samo tyczy się potępienia, jak i przeprosiń. Gdyby SKWK to zrobiła, to by musiała przy byle gównie potępiac i przepraszać w przyszłości.
Naprawdę żal mi was.