|
I muszą o tym napisać najlepiej 15 min. po zaistniałej sytuacji tak?
Poza tym- tak gadacie o tym całym odcięciu się od sprawy, a i tak uznacie, że na 100% SKWK winne.
Ja tutaj sensu nie widzę. Kto obrał strony, ten już obrał. Takie odcięcia się, dementi dają do myślenia, ale nie w naszym państwie, które jak wiemy dobrze istnieje tylko teoretycznie.
|