Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6356
Stary 17.07.2014, 14:47
I muszą o tym napisać najlepiej 15 min. po zaistniałej sytuacji tak?

Poza tym- tak gadacie o tym całym odcięciu się od sprawy, a i tak uznacie, że na 100% SKWK winne.

Ja tutaj sensu nie widzę. Kto obrał strony, ten już obrał. Takie odcięcia się, dementi dają do myślenia, ale nie w naszym państwie, które jak wiemy dobrze istnieje tylko teoretycznie.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując