palikot napisał(a):

O ....a, wyprzedziłeś wszystkich 
A nie przyszło ci do głowy, że mógł po prostu to komuś zlecić tylko dlatego, żeby zwalić winę na SKWK, żeby ich uniewiarygodnić? I tym samym dać pretekst RN do zawieszenia rozmów z SKWK ratując swój tyłek i 40 000? Trudne co nie? 
Jest to bardzo prawdopodobna hipoteza, jak ta, że to mogły zrobić żydki, jak i również mogły to zrobić jakieś osoby bliżej niezydentyfikowane w środowisku kibiców, np FC Myślenice. Problem jest, że dowodów nie ma, a sądy lecą, więc trochę trzeba użyć po prostu M.Ó.Z.G.U Oczywiście nie od każdego można tego wymagać
|
Taak, te, jak ich nazywasz, "żydki" (Mosad?) byli "U Wiślaków" i odpalili race by zniszczyć wielką Wisłę. A tak na prawdę to rosyjskie FSB próbuje zdestabilizować sytuację w Polsce, uderzając w patriotów, w celu aneksji wschodnich regionów najjaśniejszej Rzplitej...