Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6347
Stary 17.07.2014, 14:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W przypadku takich zjawisk z jakimi mamy do czynienia (dewastacja bazy - w dodatku ucierpiał majątek adidasa, naszego sponsora!), a przy braku jakiejkolwiek reakcji SKWK ( na ten moment) mogę tylko podpisać się pod słowami JB na konferencji.
Jakbym czytał Bednarza.
Ludzie, pomyślcie zanim coś podobnego napiszecie!




Chyba jednak warto było coś takiego wymalować.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 17.07.2014 o godz. 14:26.
Odpowiedz cytując