Karherop napisał(a):

W przypadku takich zjawisk z jakimi mamy do czynienia (dewastacja bazy - w dodatku ucierpiał majątek adidasa, naszego sponsora!), a przy braku jakiejkolwiek reakcji SKWK ( na ten moment) mogę tylko podpisać się pod słowami JB na konferencji.
|
Jakbym czytał Bednarza.

Ludzie, pomyślcie zanim coś podobnego napiszecie!
Chyba jednak warto było coś takiego wymalować.
