Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6346
Stary 17.07.2014, 14:19
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Ok to podaj mi dowody ,że za to odpowiada SKWK.
Wasze domysły możecie sobie wsadzić .
nie potępiając rac rzuconych zza stadionu (a wrećz to pochwalając)
nie potępiając dziesiątek transparentów które wiszą po całej małopolsce z przekreśloną głową JB
i w końcu nie potępiając najnowszych 'malowideł' w bazie w Myślenicach

SKWK samo pisze na siebie wyrok

NAWET jeśli kierownictwo za tym nie stoi ( a wątpię że stoi), nie szkalując tego typu wydarzeń jest współwinne. Porządna organizacja kibicowska szukała by sama pseudokibiców które psują jej imię ale niestety SKWK działa jako organizacja kolesiowska.

W przypadku takich zjawisk z jakimi mamy do czynienia (dewastacja bazy - w dodatku ucierpiał majątek adidasa, naszego sponsora!), a przy braku jakiejkolwiek reakcji SKWK ( na ten moment) mogę tylko podpisać się pod słowami JB na konferencji.

Pewnie Bednarz sam by zszedł ze stanowiska, gdyby był poddany merytorycznej krytyce z każdej strony - ale takie ataki chuligaństwa jak wczoraj tylko go wzmacniają. Czy tego chcecie czy nie.

Wstyd mi, jako kibicowi Wisły za to co się stało w bazie. To uderza w imię każdego kibica Wisły. SKWK jak widać jednak nie wstyd.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 17.07.2014 o godz. 14:23.
Odpowiedz cytując