|
^^ Ale tu nie chodzi o jakiś bazgrol na bloku czy w szkolnym kiblu ale o to, że ucierpiała infrastruktura klubu. Nie chodzi o odcinanie się od samego napisu i treści ale odcięcie się od niszczenia klubowej infrastruktury. Na takie oświadczenie nie trzeba godziny czy dwóch.
|