Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21362
Stary 17.07.2014, 13:35
hunter napisał(a):Wyświetl post
Powtórzę - kto zrobił te napisy? Dysponujesz taką tajemną wiedzą?

Mogę sobie równie dobrze i ja wziąć spray, pociapać ścianę, podpisać się jako "CBA". I co? Kto mi udowodni że ja to zrobiłem? A może CBA?

Pan z Warszawy jest największym na świecie kłamcą i manipulatorem i jest zdolny do naprawdę wszystkiego.
W takim wypadku organizacje kibicowskie mogły wydać proste oświadczenie, że nie mają nic wspólnego z tymi napisami i nie popierają działań w których niszczona jest infrastruktura treningowa klubu. Tyle, mieliby umyte ręce i wytrąciliby Bednarzowi broń z ręki. Nie trzeba było nawet pisać, że nie zgadzają się z hasłami. Bo nie chodzi o to, że ktoś namalował jakieś bluzgi ale że stało się to na terenie bazy treningowej.
Odpowiedz cytując