Wyświetl pojedynczy post
quenta
Junior Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6334
Stary 17.07.2014, 13:11
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Ty lepiej zostaw mury, oprawy i doping odpowiedzialnym za to osobom.
A sam zajmij się tym w czym możesz nadrobić zaległości, być dobrym.
Przeanalizuj sobie sytuację Wisły, politykę klubu i wyciągnij wnioski.
Bowiem może okazać się, że staniesz ramie w ramię z osobami domagającymi się zwolnienia Pana Bednarza.
I jak się odniosłeś do mojego postu wgl? Gdzie pisałem coś o dopingu? Gdzie wyraziłem poparcie dla Bednarza? Sorry ale ekipa ludzi nie potrafiących merytorycznie rozmawiać nie jest dla mnie
Odpowiedz cytując