Mario Nh napisał(a):

Ty lepiej zostaw mury, oprawy i doping odpowiedzialnym za to osobom.
A sam zajmij się tym w czym możesz nadrobić zaległości, być dobrym.
Przeanalizuj sobie sytuację Wisły, politykę klubu i wyciągnij wnioski.
Bowiem może okazać się, że staniesz ramie w ramię z osobami domagającymi się zwolnienia Pana Bednarza.
|
I jak się odniosłeś do mojego postu wgl? Gdzie pisałem coś o dopingu? Gdzie wyraziłem poparcie dla Bednarza?

Sorry ale ekipa ludzi nie potrafiących merytorycznie rozmawiać nie jest dla mnie
