bódyń napisał(a):

Pytanie: gdzie SKWK upublicznilo te szczegoly
|
Haki sa wielokrotnego użytku, dopóki ich nie opublikujesz.
wolfy napisał(a):

|
Tak, SKWK odpowiada za każde graffiti na murach Krakowa i okolicy... Tylko kompletny idiota może tak twierdzić. Zresztą, niby co mieliby tym zyskać?
|
Skoro zakładasz schemat w postaci: działanie->zysk automatycznie musisz przyjąć że owa akcja była zaplanowana i przyniosła komuś zysk. Nie ma co gadać i szukać odcisków palców, to nie sąd. Hasła są ze stajni SKWK, nie było dementi z ich strony, autor 'eventu' podpisał się WSH. Jak chcesz kota ogonem odwrócic?
ABGwislakABG napisał(a):

|
Dramacie, za co nie jest odpowiedzialne SKWK? Tajfuny, komary, muchy tse-tse? Czy może głód na świecie?
|
Nie. To zwykli figuranci nie mający na nic wplywu i nie biorący za nic odpowiedzialności. I bez wlasnego zdania na takie wydarzenia jak w ośrodku treningowym. A może jenak nie?
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA