|
jeśli Bednarz zostanie to oznacza koniec Wisły w tym znaczeniu jaki do tej pory funkcjonował. Puste trybuny, marne dochody, brak sponsorów. W konsekwencji spadek lub plajta... - nie wiem co pierwsze.
Trzeba będzie niestety zaczynać wszystko od nowa, ale pozbędziemy się balastu zbędnych umów i długów. Będziemy mogli zbudować strukturę oparta na ruchu kibicowskim - tak jak zrobiła to Lechia.
|