Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6327
Stary 17.07.2014, 13:01
jeśli Bednarz zostanie to oznacza koniec Wisły w tym znaczeniu jaki do tej pory funkcjonował. Puste trybuny, marne dochody, brak sponsorów. W konsekwencji spadek lub plajta... - nie wiem co pierwsze.

Trzeba będzie niestety zaczynać wszystko od nowa, ale pozbędziemy się balastu zbędnych umów i długów. Będziemy mogli zbudować strukturę oparta na ruchu kibicowskim - tak jak zrobiła to Lechia.
Odpowiedz cytując